Каса міського Палацу культури

Адреса: м. Бердянськ, вул. Італійська, 57 / пр. Азовський, 10

Розклад роботи:
Понеділок-п'ятниця – 10:00-18:00 (перерва 13:00-14:00)
Субота – 10:00-15:00
Неділя – вихідний

Бронювання квитків: +38 (099) 760-71-96

Купуючи та отримуючи квиток на захід, ви автоматично погоджуєтесь виконувати всі правила та інструкції, вставновлені в місці проведення заходу!

  1. Квиток надає право відвідування заходу. Придбанний квиток поверненню та обміну не підлягає.
  2. Квиток заборонено копіювати, передвати третім особам та публікувати (в тому числі у мережі Інтернет). Адміністрація не несе відповідальності за підроблені квитки. Власник квитка має належним чином зберігати квиток до закінчення заходу.
  3. Унікальний штрих-кодна квитку гарантує Вам право на одноразовий вхід на захід. У випадку, якщо Ви самовільно залишили межі контрольно-пропускних пунктів,квиток стає недійсним і не підлягає поверненню.
  4. Відвідувач зобов'язаний дотримуватись встановленних організаторами та адміністрацією зали правил, які розміщені у місці проведення заходу або на сайті організатора.
  5. Відшкодування організатором вартості квитка можливе тільки за умови скасування заходу. Затримка початку заходу не є підставою для повернення квитка. Вартість сервісного або інших додаткових зборів поверненню не підлягає.
  6. Відвідувачі,які порошують встановленний пордок і не виконують вимоги офіційних осіб, будуть змушені покинути захід без відшкодування вартості квитка.
  7. Відшкодування заходу особам у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння сурово заборонено.
  8. Ці правила не є офертою. З умовами оферти ви можете ознайомитися на сайті karabas.com.